Capital District - Kirstin Drabek
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image

Proudly Serving Buyers and Sellers in the Capital District

  Pronat e Afishuara

  Shikoni pronat e mia të paraqitura.

  I ri - 555 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (1d)
  4 bd
  2 ba
  metra katrorë
  ac
  1743 S Old Post Road, Castleton, NY 12033

  Listing Courtesy Of: Anderson Agency-1087-Kimberly
  I ri - 860 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2 ba
  metra katrorë
  ac
  52 Hadley Drive, New Baltimore, NY 12087

  Listing Courtesy Of: Premier Realty Services, Inc.-3500-Nancy
  I ri - 32 orë
  Open House
  Tur Virtual
  2 bd
  3 ba
  metra katrorë
  ac
  188 W Shore Drive, Valatie, NY 12184

  Listing Courtesy Of: Coldwell Banker Prime Prop.-4967-Loretta
  I ri - 26 orë
  Open House
  Tur Virtual
  5 bd
  3 ba
  metra katrorë
  ac
  15 Sunrise Terrace, Clifton Park, NY 12065

  Listing Courtesy Of: Berkshire Hathaway HomeServices Blake, REALTORS, Suzanne Hartz, 518-391-9757
  I ri - 5 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  3 ba
  metra katrorë
  ac
  35 Brookline Drive, Clifton Park, NY 12065

  Listing Courtesy Of: Berkshire Hathaway HomeServices Blake, REALTORS, Kristen M Reynolds, 518-369-5791
  I ri - 214 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  3 ba
  metra katrorë
  ac
  45 Upper Loudon Road, Colonie, NY 12211

  Listing Courtesy Of: Howard Hanna, Steven J Girvin, 518-852-1315
  I ri - 216 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  4 ba
  metra katrorë
  ac
  14 Buckingham Lane, Cohoes, NY 12047

  Listing Courtesy Of: RE/MAX Capital, Arvind K Salgam, 518-852-1800
  I ri - 29 orë
  Open House
  Tur Virtual
  2 bd
  2 ba
  metra katrorë
  ac
  212 Joslyn School Road, Berne, NY 12059

  Listing Courtesy Of: Cornerpin-4933-Hans
  I ri - 192 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  2 ba
  metra katrorë
  ac
  31 Lundy Lane, Ballston, NY 12019

  Listing Courtesy Of: Miranda Real Estate Group, Inc, Anthony R Gagliardi, 518-272-1475
  I ri - 23 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  3 ba
  metra katrorë
  ac
  95 Brunswick Road, Troy, NY 12180

  Listing Courtesy Of: Romeo Team Realty, Jennifer Testa, 518-646-1794
  My Blog (Buyers Guide)

  Eksploroni postimet tona në blog për të mësuar nga më të mirat rreth blerjes së shitjes dhe mirëmbajtjes së shtëpisë tuaj

  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Kirstin Drabek
  Numri i licencës: 10301222322
  Drabek Homes

  Celular
  Zyrë
  Contact Me
  blvpt57j4s4cpc27dq1g
  Capital District
  38 High Rock Avenue Saratoga Springs, NY 12866
  Zyrë

  Kirstin Drabek
  Associate Broker 10301222322
  Celular
  Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Për më shumë informacion, lexoni tonë Cookie Policy. Duke klikuar "Prano" ose duke vazhduar të përdorni këtë faqe, ju pranoni përdorimin tonë të cookies Kushtet e Përdorimit dhe Politika e privatësisë.